Kvalitné bývanie,
výborná lokácia

Aktivity v okolí

Lyžiarske stredisko Mýto pod Ďumbierom,
Lyžiarske stredisko Chopok Juh,
Lyžiarske stredisko Tále,
Bike park Mýto pod Ďumbierom,
18 jamkové golfové ihrisko Gray Bear,
Jaskyňa mŕtvych netopierov,
Bystrianska jaskyňa,
Skialpinistické a bežkárske trate,
Jazdenie na koňoch,
Turistika a výlety v okolí - Chopok, Ďumbier, Chata M. R. Štefánika,
Čiernohronská železnička,
Tarzánia - opičia dráha,
Kúpalisko Tále

Mýto pod Ďumbierom

Mýto je obec, ktorá žije turizmom už desiatky rokov. Otvára Vám tak možnosti aktívne tráviť voľný čas v horách, na svahu či na bicykli. Zároveň Vám v prípade investičnej povahy Vášho zámeru zabezpečí neustály prísun hostí, hľadajúcich ubytovanie vo vysokom štandarde.

Lokalita

Malebné rodinné domy Mýtnianka poskytujú dostatočné súkromie a zároveň sa nachádzajú v blízkosti množstva športových a prírodných atrakcií a zaujímavých miest s možnosťou zábavy, športu a relaxu v prírode. Po celý rok ponúka príjemné okolie obce Mýto pod Ďumbierom príležitosti pre atraktívne využitie voľného času.

Ak ste aj Vy fanúšikom
zimných a letných
športov, len ťažko
budete hľadať
vhodnejšie miesto!

Cesty v okolí sú ako stvorené pre milovníkov turistiky a cykloturistiky. V bezprostrednej blízkosti sa nachádza lyžiarske stredisko s umelým zasnežovaním, sedačkovou lanovkou a lyžiarskymi vlekmi. Golfové ihrisko Gray Bear a ďalšie lyžiarske stredisko je na neďalekých Táloch a približne 14 km vzdialené je najväcšie lyžiarske centrum na Slovensku Jasná.

Jasná je centrom lyžovania na Slovensku vzhľadom na skvelý prírodný potenciál. Pred desiatimi rokmi sa naštartovala modernizácia strediska formou masívnych investícií a Jasná sa stala najmodernejším horským strediskom v strednej Európe. Rozvoj ale nekončí a Jasná má ďalšie plány do budúcna. Vďaka modernému zasnežovaciemu systému stredisko garantuje lyžovačku minimálne 5 mesiacov v roku na všetkých typoch trás od modrých – ľahkých zjazdoviek až po náročné - čierne zjazdovky.

Jasná a jej okolie je jedinečné aj tým, že neponúka len čistý čerstvý vzduch, horské slnko, relax a tie najkrajšie výlety na Slovensku, ale aj možnosť získať kondičku hneď niekoľkými spôsobmi. Pohyb na čerstvom vzduchu si určite užije celá rodina!

Doprava do obce je možná autom, autobusom, najbližšia vlaková stanica sa nachádza v Brezne vzdialenom 7 km, odkiaľ premávajú pravidelné autobusové linky. Prístupová cesta je priamo z hlavnej cesty rovno k pozemku s rozlohou približne 600 m2.

Pozemky Mytnianka v Mýte pod Ďumbierom

Nájdite si svoj nový
domov na mape